Banner Brzy svoji
 

Reference

Léta Páně 2003 jsem se poprvé začal věnovat tvorbě WWW stránek. Z počátku to byl jen koníček, který postupem času přerostl v práci. Při programování nebo kódování internetových aplikací používám nejčastěji XHTML, CSS, PHP, MySQL, PostgreSQL, JS/AJAX a SEO optimalizaci. Za těch několik let jsem měl možnost dělat na zajímavých internetových stránkách a projektech. Většinu webů, které jsem přímo dělal nebo na kterých jsem měl možnost spolupracovat, si můžete prohlédnout v mých referencích.

Momentálně aktivně spolupracuji se společností FILMFEST, s.r.o. a úzce s dg studio. Ve společnost FILMFEST, s.r.o. působím jako webmaster a PHP/MySQL programátor a pomáhám jim spravovat jejich webové stránky. Ve firmě dg studio, která se mimo jiné věnuje tvorbě webových stránek, pracuji jako PHP/PostgreSQL/MySQL programátor a XHTML/CSS kodér.

Na stránkách Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež ve Zlíně, Duhová kulička a Magic fest působím jako správce stránek.

V listopadu roku 2010 jsem úspěšně dokončil a spustil svůj první vlastní projekt Maturitní tabla - virtuální výloha, který získal řadu ocenění.

Pokud byste měli zájem využít mých služeb, tak není nic jednoduššího, než mě kontaktovat.


Reference

Kovoobrábění Bobál

Náhled
Adresa:www.kovoobrabeni-bobal.cz
Popis:Jednoduché statické stránky, které slouží jako portfolio.
Rozsah:HTML, CSS
Realizace:Říjen 2016

Bryz svoji - svatební stránky

Náhled
Adresa:www.brzy-svoji.cz
Popis:Můj další vlastní projekt, který je tentokrát zaměřený na svatby. Konkrétně na možnost vytvořit si vlastní svatební stránky.

Brzy svoji nabízí snoubencům možnost vytvořit si vlastní svatební stránky na míru. Svatební stránky jsou originálním a praktickým doplňkem klasického papírového oznámení. Svatebčané na stránkách naleznou vše důležité, jako jsou např. informace o páru, programu svatebního dne, místu konání obřadu, hostiny, ubytování, seznamu darů s možností rezervace atd. Vše je zpracované v elegantní a moderní grafice s maximálním kladem na možnost uzpůsobení dle potřeby budoucích novomanželů a jejich svatby.
Rozsah:PHP, MySQL, WordPress, HTML, CSS
Realizace:Červenec 2016

Timeroy hodinky

Náhled
Adresa:www.timeroy-hodinky.cz
Popis:Internetový obchod Timeroy hodinky se zaměřením na pánské i dámské hodinky jsem vytvořil pro vlastní potřebu s cílem si osvojit techniky a způsoby prodeje po internetu. Obchod je členěn do kategorií jako jsou sportovní hodinky, elegantní hodinky, zlaté, luxusní hodinky atd. s možností aplikace filtru pro rychlé vyhledání hodinek dle představ zákazníka.

Na tomto internetovém obchodu si zkouším nejrůznější způsoby propagace a reklamy na internetu. Snažím se využívaj nejrůznějších měřících a analytických nástrojů, abych pochopil chování návštěvníků a byl schopen stránky optimalizovat pro zvýšení návštěvnosti a hlavně prodejů. Nasbírané zkušenosti pak využívám při tvorbě internetových obchodů pro mé klienty. Stránky pohání vlastní redakční systém Celebro::CMS.
Rozsah:PHP, MySQL, Celebro::CMS, HTML, CSS
Realizace:Leden 2015

Green Energy organics

Náhled
Adresa:www.greenenergyorganics.cz
Popis:Internetový obchod Green Energy organics s luxusní kosmetikou z Itálie byl postaven v rámci firmy Macchiato Design na redakčním systému Celebro::CMS.
Rozsah:PHP, MySQL, Celebro::CMS, HTML, CSS
Realizace:Prosinec 2014

Česká glaukomová společnost

Náhled
Adresa:www.glaukom.cz
Popis:Česká glaukomová společnost jsou stránky s možností administrace obsahu prostřednictvím redakčního systému Celebro::CMS.
Rozsah:PHP, MySQL, Celebro::CMS, HTML, CSS
Realizace:Říjen 2014

Přeprava osob Zlín

Náhled
Adresa:www.prepravaosobzlin.cz
Popis:Stránky Přeprava osob Zlín je jednostránková microsite se základními informace o poskytovaných službách v rámci přepravy osob. Důraz byl kladen na volbu vhodných klíčových slov pro zvýšení viditelnosti ve vyhledávačích.
Rozsah:SEO, HTML, CSS
Realizace:Září 2014

Profesionální kouzelník Šeklin

Náhled
Adresa:www.svetmagie.com
Popis:Pro kouzelníka Šeklina jsem vytvořil stránky na redakčním systému WordPress s úpravou grafické šablony na základě požadavků zákazníka.
Rozsah:HTML, CSS, WordPress
Realizace:Srpen 2014

HYDRAP, spol. s r.o.

Náhled
Adresa:www.hydrap.cz
Popis:Firemní stránky společnosti HYDRAP, spol. s r.o. poskytující základní informace o firmě a katalogu produktů s možností objednávky přímo ze stránek.
Rozsah:PHP, MySQL, Celebro::CMS, HTML, CSS
Realizace:Červenec 2014

Extranet Cominfo

Náhled
Adresa:odkaz není veřejný
Popis:Pro Cominfo a.s. jsem v rámci firmy Macchiato Design vytvářel na vlastním redakčním systému Celebro::CMS jejich interní systém na správu podkladů a materiálů k nabízeným produktům a službám pro jejich zaměstnance, obchodní partnery a klienty. Velký důraz byl kladen na zabezpečení a rozšířitelnost. Stránky nejsou veřejnosti dostupné.
Rozsah:PHP, MySQL, Celebro::CMS, HTML, CSS
Realizace:Červen 2014

Bořek Procházka – PRODUKCE B/P/P

Náhled
Adresa:cataract.bpp.cz
Popis:Ze strany PRODUKCE B/P/P nám v rámci firmy Macchiato Design byla svěřena důvěra pro vývoj nové verze jejich informačního systému umožňující kompletní správu pořádaných konferencí. Tohoto úkolu jsem se zhostil já a požadavky nebyly vůbec malé. Systém se skládá ze 3 částí. Tou první je možnost nastavení parametrů a informací ke konferenci jako je např. nastavení poplatků, ubytování, doprovodných akcí, přednášek atp.

Ve druhé části je ze systému možné přímo vytvoření jednotlivých internetových stránek konferencí pro návštěvníky. Na těchto stránkách uživatelé naleznou veškeré potřebné informace ke konferenci, dále se zde mohou přihlásit a také spravovat svou přihlášku. Požadavkem bylo, aby bylo možné prostřednictvím administrace nastavit vzhled každé konference (dále např. feskaz.bpp.cz, cvrs2015.bpp.cz). Podpora více jazyků a měn byla samozřejmostí.

Třetí část systému pak umožňuje kompletní správu přihlášek a registrací z jednotlivých konferencí s možností tisknutí přehledů, podpisových archů, finančních přehledů a přehledu přihlášených lidí na doprovodné akce, ubytování atd.

Stránky pohání redakční systém Celebro::CMS
Rozsah:PHP, MySQL, Celebro::CMS, HTML, CSS
Realizace:Únor 2014

Správa revizí

Náhled
Adresa:www.spravarevizi.cz
Popis:Systém Správa revizí umožňuje revizním technikům snadnou správu klientů, objektů a samotných spotřebičů. Slouží k ukládání informací o spotřebičích přímo v místě kontroly na jakémkoliv PC pouze s využitím internetového připojení. Do systému je klientovi vygenerováno přístupového heslo díky kterému se dostane ke spotřebičům a v případě kontroly si může vytisknout protokoly o kontrole. Není tak nutné udržovat velké množství papírů - vše je uloženo elektronicky na internetu s možností přístupu z celého světa.
Rozsah:PHP, MySQL, Celebro::CMS
Realizace:Únor 2014

Revize Švrček

Náhled
Adresa:www.revizesvrcek.cz
Popis:Pro pana Švrčka jsem vytvořil jednostránkové internetové stránky s kontaktními údaji a základním popisem jeho práce jakožto revizního technika.
Rozsah:HTML, CSS
Realizace:Únor 2014

Autopuc

Náhled
Adresa:www.autopuc.cz
Popis:Na unikátním projektu Autopuc nabízející poukazy na ruční mytí aut jsem zpracovával kompletní serverou část, která komunikuje s klientskou částí zobrazenou v prohlížeči a poháněnou technologií JavaScript. Stránky poskytují administraci na správu myček, uživatelů, objednávek, voucherů se základními statistikami ze zpětné vazby návštěvníků.
Rozsah:PHP, MySQL, Celebro::CMS
Realizace:Prosinec 2013

Internetový obchod RelaxZlín.cz

Náhled
Adresa:eshop.relaxzlin.cz
Popis:Po dokončení stránek RelaxZlin.cz byl následně požadavek na vytvoření internetového obchodu, kde by si návštěvníci studia a zájemci z celého internetu mohli objednat produkty pro svou vlastní potřebu. Požadavkem bylo zachovat vzhled původních stránek. Internetový obchod běží na vlastním redakčním systému Celebro::CMS.
Rozsah:PHP, MySQL, Celebro::CMS, HTML, CSS
Realizace:Říjen 2013

Fitcentrum Olympia

Náhled
Adresa:www.posilovna-zlin.cz
Popis:Na internetových stránkách posilovny ze Zlína byl použit vlastní redakční systém Celebro::CMS umožňující jednoduchou správu obsahu. Design disponuje tzv. responzivním designem umožňující elegantní zobrazení stránek na mobilních zařízení a tabletech. Vysoký nárok byl kladen na SEO (optimalizace pro vyhledávače), aby byla zvýšena návštěvnost posilovny. Stránky se nacházejí na předních pozicích ve vyhledávačích.
Rozsah:PHP, MySQL, HTML, CSS
Realizace:Srpen 2013

Celebro::CMS

Náhled
Adresa:www.celebrocms.cz
Popis:Celebro::CMS je vlastní redakční systém, který jsem sám navrhl a vyvinul v rámci své firmy Macchiato Design, která se zaměřujeme na tvorbu internetových stránek a aplikací na míru. Záměrem bylo vyvinout systém, který by nám umožňoval se rychle přizpůsobovat požadavkům zákazníkům s co nejmenšími nároky na realizaci.
Rozsah:PHP, MySQL
Realizace:Srpen 2013

ROKO-MOTOR, s.r.o.

Náhled
Adresa:www.landrover-zlin.cz
Popis:V případě stránek pro firmu ROKO-MOTOR, s.r.o. byl požadavek na zachování původního konceptu vzhledu stránek. Stránky byly upraveny po barevné stránce, aby korespondovaly s firemními barvami a následně došlo k úpravě jednotlivých částí webu a prvků, aby bylo docíleno jednotného vzhledu i na podstránkách. Zároveň bylo upraveno i písmo pro zvýšení čitelnosti a přehlednosti.
Rozsah:PHP, HTML, CSS
Realizace:Duben 2013

RelaxZlín.cz

Náhled
Adresa:www.relaxzlin.cz
Popis:Stránky masážního a kosmetického studia postaveného na redakčním systému WordPress. Jedná se o doplňkové stránky k již existujícímu webu Therap.cz. Snaha byla snížit náklady na minimum s možností administrace. Grafika byla dodána klientem z předpřipravené grafické šablony.
Rozsah:SEO. HTML, CSS, WordPress
Realizace:Leden 2013

Studio Therap

Náhled
Adresa:www.therap.cz
Popis:Zadáním bylo aktualizovat stránky studia Therap a zavést SEO optimalizace pro vyhledávače se zachováním stávajícího designu a to vše s ohledem na rozpočet klienta. Byla provedena kompletní analýzy struktury webu, textů a materiálů na stránkách. Struktura webu byla změněna s ohledem na přehlednost a orientaci v široké nabídce služeb. Napříč celým webem byl sjednocen styl obsahu a zvýrazněny důležité části textu tak, aby návštěvníkům byly předány ty nejdůležitějších informace co v nejkratším čase.
Rozsah:SEO, HTML, CSS
Realizace:Listopad 2012

Bisaku

Náhled
Adresa:www.bisaku.cz
Popis:Klientem dodaný design byl implementován do redakčního systém na míru, který splňuje všechny požadavky klienta. Systém, mimu jiného, umožňuje správu kategorií, produktů, uživatelů, hromadné rozesílání newsletterů a import produktů ze sesterských stránek.
Rozsah:PHP, PostgreSQL
Realizace:Září 2012

Autopůjčovna Zlín

Náhled
Adresa:www.autopujcovnazlin1.cz
Popis:Pro stránky Autopůjčovna Zlíny byl vytvořen redakční systém na míru, který umožňuje uživateli veškerou správu obsahu se zachováním funkčnosti vybrané šablony. Šablona byla vybrána s ohledem na zaměření stránek. Důraz byl kladen na vizuální dojem návštěvníka.
Rozsah:SEO, HTML5, CSS, PHP, PostgreSQL
Realizace:Září 2012

Kouzelník Šeklin

Náhled
Adresa:www.svetmagie.com
Popis:Stránky kouzelníka Šeklina jsou postaveny na redakčním systému WordPress, který nabízí svým uživatelům jednoduchou a efektivní správu obsahu. Jako grafika byla klientem vybrána šablona, která byla následně upravena pro použití v systému WordPress.
Rozsah:SEO, WordPress, HTML, CSS, PHP
Realizace:Září 2012

tencon s.r.o.

Náhled
Adresa:www.tencon.cz
Popis:Úkolem bylo vytvořit jednoduché firemní stránky s minimálními náklady. Spolu s klientem jsme museli vybrat volně dostupnou grafickou šablonu, která by se hodila k obsahu, logu a firmě samotné. Jednoduchou úpravou stylu jsme šablonu přiblížili barvám loga a obsah vyplnili dodanými texty a obrázky.
Rozsah:XHTML, CSS
Realizace:Srpen 2012

MAC škola paraglidingu

Náhled
Adresa:www.macskola.cz
Popis:Hlavní náplní práce byla kompletní SEO optimalizace (optimalizace pro vyhledávače) a to od zdrojového kódu, přes úpravu textů až po linkbuilding. Mimo SEO optimalizaci jsem vypomáhal s úpravou obsahu a šablony do redakčního systému "Joomla!".
Rozsah:SEO, XHTML, CSS
Realizace:Duben 2012

BikerSeason.com - Share your passion

Náhled
Adresa:www.BikerSeason.com
Popis:Jedná se o můj vlastní projekt, který má za cíl stát se světovou službou spojující motorkářskou komunitu z celého světa.
BikerSeason.com je globální služba pro motorkáře, která šetří čas a zjednodušuje plánování a organizování vyjížděk na motorce. To vše na jednom místě v přehledné a moderní formě. Ccenění projektu:
Rozsah:HTML5, CSS, PHP, PostgreSQL, AJAX, SEO
Realizace:květen 2012

Česko-indická obchodní komora

Náhled
Adresa:www.czechindia.com
Popis:Podle požadavků zákazníka byl vytvořen redakční systém na míru. Do vytvořeného redakčního systému byla implementována webová šablona designu, který dodal sám zákazník. Redakční systém nabízí plnou správu obsahu a možnost budoucího rozšíření o další moduly.
Rozsah:XHTML, CSS, PHP, MySQL, SEO
Realizace:září 2011

Motorkáři - Střední Čechy

Náhled
Adresa:www.motoristickyweb.cz
Popis:Na základě grafického podkladu a požadavků klienta byl vytvořen jednoduchý redakční systém pro správu obsahu. CMS umožňuje uživatelům jednoduše vytvářet a editovat články, nahrávat soubory, rozesílat hromadnou poštu registrovaným uživatelům a mimo jiného také nabízí prvky pro jednoduchou kooperaci mezi více redaktory.
Rozsah:XHTML, CSS, PHP, MySQL
Realizace:duben 2011

PC Záchranka Zlín

Náhled
Adresa:www.zachrankazlin.cz
Popis:Vyhotovení této webové stránky spočívalo v nařezání a nakódování designu, který byl dodán samotným klientem ve formátu PSD. Jedná se pouze o statický web, protože klient sám základy HTML ovládá a není pro něj problém si potřebné věci upravit přímo ve zdrojovém kódu.
Rozsah:XHTML, CSS, SEO
Realizace:duben 2011

Chata Losinka

Náhled
Adresa:www.chatalosinka.cz
Popis:Stránky Chata Losinka jsou realizované na blogovacím systému Blogger od Googlu. Do blogovacího systému byla implementována zákazníkem vybraná grafická šablona, která byla ještě upravena, aby plně vyhovovala potřebám a přáním zákazníka.
Rozsah:XHTML, CSS
Realizace:listopad 2010

Maturitní tabla - virtuální výloha

Náhled
Adresa:www.MaturitniTabla.cz
Popis:Portál Maturitní tabla - virtuální výloha je můj vlastní projekt, který nabízí studentům středních škol virtuální výlohu, kde si mohou umístit svá maturitní tabla a dát je tak na obdiv celému světu. Stránky nabízí zakladateli daného tabla plnou správu nad fotkami a obsahem svého maturitního tabla a hlavně možnost soutěžit o titul Nejlepší maturitní tablo ČR.
Portál získal řadu ocenění:
Rozsah:XHTML, CSS, PHP, PostgreSQL, AJAX, SEO
Realizace:listopad 2010

Magic fest

Náhled
Adresa:www.magicfest.eu
Popis:Magic fest je magický festival s mezinárodní účastí navazující na předchozí ročníky magických přehlídek Pasparthův memoriál. Jako design byla vybrána volně dostupná šablona. Součástí stránek je taky elektronická přihláška.
Rozsah:XHTML, CSS, PHP, MySQL
Realizace:červenec 2010

Hotpics

Náhled
Adresa:www.darkparadise.cz/main.php?pg=hotpics
Popis:Hotpics nabízí hráčům Ultimy Online na serveru Dark Paradise možnost rychlého a snadného publikování obrázků ze hry. Aplikace nabízí registraci uživatelů, nahrávání obrázků a komentování obrázků. Vybraní moderátoři mohou konkrétní obrázky a komentáře mazat.
Rozsah:HTML, CSS, PHP, MySQL
Realizace:červen 2010

ZLÍN FILM FESTIVAL

Náhled
Adresa:www.zlinfest.cz
Popis:Na stránkách ZLÍN FILM FESTIVAL jsem dlouhou dobu působil jako správce stránek. Mimo plnění a úpravu obsahu stránek jsem měl za úkol implementaci nové grafiky na stávající redakční systém. Implementace spočívala v nařezání a nakódování dodaného designu s následným nasazením na stávající stránky se zachování funkčnosti.
Rozsah:XHTML, CSS, PHP, MySQL
Realizace:Říjen 2010

PADOZA s.r.o.

Náhled
Adresa:www.padoza.cz
Popis:Firma PADOZA se zabývá zámečnickými pracemi. Jako design byla použita volně dostupná šablona. Stránky nabízí kontaktní formulář pro rychlé objednávky a administraci na textový obsah stránek a fotek v sekci výroba.
Rozsah:XHTML, CSS, PHP, MySQL
Realizace:leden 2010

Labota a. s.

Náhled
Adresa:www.labota.cz
Popis:Firma Labota je síť prodejen s obuví po celé ČR. Stránky obsahují rozsáhlou administraci, díky které je možné spravovat dynamický obsah stránek.
Rozsah:XHTML, CSS, PHP, MySQL
Realizace:květen 2009

Duhová kulička

Náhled
Adresa:www.duhovakulicka.cz
Popis:Duhová kulička je Mezinárodní soutěž reklamy, která se koná každý rok v rámci Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně. Stránky jsou dvoujazyčné, obsahují částečnou administraci obsahu a plnou administraci fotogalerie. Součástí stránek jsou taky registrační formuláře do soutěže a na konferenci.
Rozsah:XHTML, CSS, PHP, MySQL
Realizace:březen 2009

Tyros Loading Systems

Náhled
Adresa:www.tyros-loading-systems.cz
Popis:Tyros Loading Systems je špička v oblasti vratové techniky. Stránky disponují jednoduchou administrací referencí a kontaktním formulářem, přes který mohou návštěvníci rychle a snadno kontaktovat firmu.
Rozsah:XHTML, CSS, PHP, MySQL
Realizace:listopad 2008

Celebrity world

Náhled
Adresa:www.celebrity-world.cz
Popis:Celebrity world, shromažďující fotky celebrit, nabízí podrobnou administraci stránek. Majitel má tak možnost spravovat veškerý obsah stránek přes administrační rozhraní.
Rozsah:Design, HTML, CSS, PHP, MySQL, SEO
Realizace:listopad 2007

Anyzrybareni.cz

Náhled
Adresa:anyzrybareni.cz
Popis:Anyzrybareni.cz je internetový obchod s rybářskými potřebami. Obchod disponuje administrací, která poskytuje svému majiteli veškerou správu nad obsahem internetového obchodu.
Rozsah:HTML, CSS, PHP, MySQL
Realizace:květen 2007

Very Intelligent Rabble - Galerie

Náhled
Adresa:galerie.rabble.cz
Popis:Součástí stránek guildy Very Intelligent Rabble je také galerie, která slouží jako nástěnka pomyslných úspěchů, ale také neúspěchů dosažených ve hře. Galerie obsahuje kompletní administraci, která nabízí hráčům veškerou správu nad obsahem. Přidělování práv je propojeno s guildovním phpBB fórem - k udělení práv do galerie stačí přidat uživatele do patřičné skupiny na fóru.
Rozsah:PHP, MySQL
Realizace:prosinec 2006

Very Intelligent Rabble

Náhled
Adresa:www.rabble.cz
Popis:Guildovní stránky hráčů hrající hru Ultima Online. Stránky obsahuji anketu, administraci novinek a obchodu a podrobné statistiky o návštěvnících. Systém přidělování privilegií je napojen na guildovní phpBB fórum pro snadnější správu oprávnění - k udělení práv stačí přidat uživatele do patřičné skupiny na fóru.
Rozsah:Design, XHTML, CSS, PHP, MySQL
Realizace:říjen 2006

S-lestr s.r.o.

Náhled
Adresa:remesla.net
Popis:Firma S-lestr s.r.o. se zabývá stavbou střech. Stránky jsou statické a obsahují základní informace o firmě.
Rozsah:XHTML, CSS
Realizace:únor 2006

Jack Reviews

Náhled
Adresa:jackreviews.com
Popis:Jedná se o katalog stránek s lechtivou tématikou. Katalog obsahuje rozsáhlou administraci zajišťující majiteli veškerou správu nad obsahem stránek. Katalog byl rozšířen na vylepšenou verzi, která nabízí další možnosti správy webu.
Rozsah:Design, HTML, CSS, PHP, MySQL, SEO
Realizace:srpen 2005